Друзі, хочемо сказати що в нас хоча і є доволі сильний сервіс але створенням зарядних станцій ми почали на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну . Так ми є ще завзятими волонтерами , і отримали запит на екофлов . Подивилися на його ціну , трохи зніяковіли з неї .... Ні штука прикольна , тут тобі і екранчик який показує скільки ще заряду залишилося , при тому в годинах , тобто все зроблено щоб навіть незамислюватися . Але ціна доволі завелика , на той час була близько 65тис грн з акумулятором на 1кВт*год. Ми почали шукати наші вітчизняні моделі - вони були, хоча менше компаній тоді цим займалися ,мале одні були громіздкі і не дуже технічні а інші менші з літієвик акумулятором але ціна була не така вже й дешева враховуючи що ємність АКБ близько 500Вт.
Тому самі того не помітили як зробили першу нашу модель .. вона була в дерев'яному ящику з кислотним акб та звичайною зарядкою яка заряджала акб за 10 годин. В додаток в неї був вмонтований МППТ сонячний контролер і додатково сонячна панель. Нею підрозділ користується по сьогоднішній день як це не дивно ).
Потім ми перейшли до пластикових протиударних кейсів , літієвих АКБ та інш. Перш за все ми врахували потреби військових а саме :
1) Міцний протиударний, водонепроникний корпус - для цього було вибрано кейс Yato потім замінили його кейсом від Патон. Розетки перемістили всередину кейсу таким чином при перевозці і т.д. кейс пошкодити дуже важко , був випадок коли його переїхали бусом і він надалі працював .
2) "Все в одному" - ми вирішили що саме такий принцип конфігурації зарядної станції найкраще підходить для військових цілей , бо згодьтеся коли проходить обстріл навряд чи ти будеш шукати зарядний пристрій ! Що під руки попало то й врятовано , а ще банально загубити нічого тому що й зарядка й сонячний контролер і все інше в одному корпусі .
3) Швидка зарядка - ми напочатку використовували готові зарядні пристрої , але вони заряджали наші акб близько 10 год. Військові просили менше так як не завжди є можливість заряджатися стільки часу ... Тому ми розробили зарядний пристрій на основі блоків живлення 12в 30А який заряджає саму потужну модель за 4-5год.
4) літієві батареї значно зменшили вагу то збільшили кількість енергії , а підтримка швидкої зарядки має значні переваги . Ми використовуємо акб Li-ion NMC бренду LG Chem модель E63. В Pawerstream MAX-1500 використовується шість таких акб з номінальною ємністю 120А і напругою 12.6В, з'єднані по схемі 3S2P. Обов'язково використовуємо плату BMS яка контролює , балансує та захищає акб .
5) Підтримка зарядки від сонячної панелі - це насамперед зручно в сонячну пору року і дозволяє заряджатися від сонячної панелі 12-24в . Також саме цей порт дозволяє заряджатися від автомобіля - кабель з штекером прикурювача ми комплектуємо кожен павербанк. Час зарядки залежить від сонячної панелі . Контролер зарядки -10А . Взагалі 100Вт панель за день заряджає павербанк близько 70-80%.
6) Інвертор в стандартній комплектації з апроксимованої синусоїдою та потужністю 300Вт , але за необхідністю можна використовувати 600/1200Вт з апроксимованим та чистим синусом.
7) Ціна для ЗСУ складається з собівартості такої станції , ми не прагнемо на цьому заробляти , а тим паче на наших військових . Для цивільних ми продаємо на 20% дорожче .
На сьогоднішній день ми маємо близько сотні підрозділів які отримали та використовують нашу зарядну станцію , а ми й надалі її покращуємо та хочемо допомогти нашим ЗСУ пришвидчити перемогу ! Волонтери які купують зарядну станцію в нас отримують найнижчу ціну та надійну й якісну а також потужну станцію .
Нагадаємо що зарядна станція Powerstream MAX-1500 має наступні характеристики :
Ємність АКБ -1500Вт
Тип акб -LI-ion NMC
Бренд акб - LG Chem
Розмір - 430х320х180мм
Тип корпусу - захищений пластик , водонепроникний
Час зарядки від мережі - 4-5год
Час зарядки від сонячної панелі або авто - 10-12год
Потужність інвертору 220в - 300Вт
Зарядні пристрої - 4 USB QC3.0, 1-220В, 1-12в
В комплекті - дріт зарядки та дріт зарядки від авто